Івано-Франківська Обласна Філармонія

Струнний ансамбль

Струнний ансамбль "Quattro Corde"

Струнний ансамбль, фото-1
Струнний ансамбль “QUATTRO CORDE” створений у 2000 році. Перший художній керівник – П.Сметана.

Репертуар колективу різноманітний – від класики до сучасності, від творів легкого жанру до кращих зразків зарубіжної та української музики.

Концертні програми струнного ансамблю охоплюють найрізноманітнішу палітру музики. Особливе місце у творчості колективу займають концертні цикли «Музика Івано-Франківська», де представляється творчість композиторів Івано-Франківська та Прикарпаття, «Шедеври Великих Майстрів» (композитори-ювіляри), «Музика Світу» (Франція, Іспанія) та ін.

Струнний ансамбль «Quattro Corde» записав чотири CD та два DVD альбоми.  

Колектив – лауреат III-го Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів імені Д.Бортнянського (м.Київ) та II-го Міжнародного інструментального конкурсу імені Є.Станковича (м.Київ).

Струнний ансамбль «Quattro Corde» є учасником багатьох фестивалів. Серед них: джазовий фестиваль «Зимовий джем», «Прикарпатська весна», I Міжнародний мистецький проект «PORTO FRANKO», ХХІV музичний фестиваль імені А.Кос-Анатольського, музичний фестиваль у м.Нова Суль (Польща), VII Міжнародний музичний фестиваль «Стравінський та Україна», Міжнародний фестиваль камерної музики «Хмельницький камер фест», духовні фестивалі «Великодні фестини на Майзлях» та «Коляда на Майзлях», IV фестиваль духовної Марійської пісні, фестиваль класичної музики «Буковинський листопад», «Karpaty Art»,   XXIV «Summer Music Fest» (Польща) та ін.

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ТА СОЛІСТКА АНЖЕЛА ПРИХОДЬКО

+DSC_4903
+DSC_4903

Закінчила Івано-Франківське музичне училище імені Д.Січинського, Вищий музичний інститут імені М.Лисенка (м.Львів) та аспірантуру при Львівській державній музичній академії імені М.Лисенка.

З 1990 року – солістка-інструменталістка академічного камерного оркестру «Harmonia Nobile».

З 2000 року – концертмейстер та солістка струнного ансамблю «Quattro Corde».

З 2012 року  – художній керівник струнного ансамблю «Quattro Corde».

За час багаторічної творчої діяльності А.Приходько співпрацює з відомими колективами та виконавцями як солістка, у складі яких є лауреатом багатьох конкурсів та фестивалів, з якими неодноразово гастролювала країнами Європи.

Лауреат ІІ-го Всеу